Trumpai apie studiją

Sveiki užsukę į Medžio meninio drožinėjimo studijos „Druvis“ svetainę, kurioje galite susipažinti su mūsų studijos veikla, darbais ir pasiekimais bei planais. Čia rasite mūsų medžio darbų kūrinių, projektų nuotraukų galeriją. Taip pat galėsite susipažinti su aktyviausiais studijos nariais (autorių skiltyje), rasite trumpą informaciją apie juos. Ypač įdomi yra skiltis, kurioje yra sudėti ne visiškai tradiciniai mūsų studijos darbai. Siūlome pakeliauti po mūsų elektroninę muziejaus versiją, ir prašau neužmiršti palikti savo atsiliepimus apie ją „Druvio“ svečių knygoje. „Druvis“ - tai puiki laivalaikio praleidimo studija, kuri traukia vaikus, kuriems patinka medžio darbai. Čia moksleiviai gali atskleisti savo sugebėjimus ir išreikšti save per kūrybą - medžio drožinėjimą.

 

Studija įkurta 1997 metais, bet tai buvo tik anksčiau gyvavusio drožinėjimo būrelio vardo pakeitimas. Medžio drožinėjimo būrelis įkurtas 1986 metais. Studijai vadovauja mokytojas Kęstutis Bakutis, kuris visada mums padeda savo patarimais ir konsultuoja įvairiais klausimais.

 

Beje, studijos vardas pasirinktas neatsitiktinai. Jis kilęs iš senovės baltų genčių kalbos, o mes domimės senovės lietuvių ir lietuvių liaudies kūryba, taip pat simbolikos pritaikymu mene.

 

Taip pat studijoje labai didelis dėmesys skiriamas projektavimo konstravimo ir modeliavimo darbams. Čia Jus pamatysite ypač įdomius projektus. Mes būsime dėkingi jei apsilankę šioje svetainėje paliksite atsiliepimus komentaruose. Galbūt jūs tai jau dirbate ir norėsite pasidalinti įvairiomis idėjomis, o gal norėsite įsigyti keletą darbų. Rašykite mums, mes atsakysime į jūsų klausimus. Tai padės mums susipažinti su lankytojų nuomone apie rankų darbą apskritai. Malonios kelionės mūsų darbų pasaulyje.

Studijos vadovui įteikta Metų Mokytojo premija

2010-03-19 12:56:40

Sveikiname studijos vadovą, mokytoją ekspertą Kęstutį Bakutį gavus Metų Mokytojo premiją. Tai daug darbo ir laiko reikalavęs pripažinimas. Linkime, kad šis paskatinimas įkvėptų dar didesniems darbams!

 

Kaip informuoja Ministro pirmininko tarnyba, geriausio 2009 Metų mokytojo premija paskatintas Kęstutis Bakutis, Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos technologijų mokytojas ekspertas.

Kęstutis Bakutis įkūrė medžio meninio drožinėjimo studiją „Druvis“, vėliau ir internetinį puslapį www.druvis.lt. 2005 m. jis tapo Švietimo informacinių technologijų centro ir „Microsoft“ skelbto IKT lyderių konkurso laimėtoju, yra vadovėlio „Technologijos“ V-VI klasei konsultantas, recenzavo vadovėlį „Elektronika“, savo patirtimi dalijasi su kitais technologijų pedagogais.

Nuorodos:

Alfa

Delfi

Bernardinai

LRytas